Parador sklep

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom współczesnych, wymagających konsumentów. Prowadzony przez nas punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i bezustannie się rozwijamy proponując bardzo dobre rozwiązania popularne współczesnemu rynkowi.

Panele – elegancja, naturalność i minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten cel został osiągnięty, co dla naszej klarownej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej ogromnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest wyjątkowymi, samozatrzaskowymi piórami. Odkrywcza posadzka pojawia się błyskawicznie i nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym konsumencie, dlatego panele odnajdujące się w naszej idealnej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – niebanalne wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie skład profesjonalnych sprzedawców!

Nasza marka działa w oparciu o jasną i rzetelną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą konsumentom profesjonalną radą oraz pomocą w doborze słusznego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na którym od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych kontrahentów są też tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich mamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dziś nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani eksperci wielokrotnie potrzebują jedynie kilku godzin. To o wiele usprawnia proces remontu i zapewnia szansę na wielkie oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas całkowitym asortymentem i do zakupów. Jeśli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania czy też niepewności zachęcamy również do kontaktu a entuzjastycznie na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador panele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *